İnstagram’ı Yeterince Yenilikçi Bulmayanlar İçin Eğlenceli Bir Uygulama SocialBattles

appstore-iconİnstagram tartışmasız en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından birisi hatta belki de en popüler olanı.Devamlı yeni özellikler ve yeniliklerle kendisini yenileyen ve geliştiren uygulamaya yeterince rakip yada alternatif görmeyen kullanıcılar için farklı bir deneyim sunacak bir uygulama Apple Store’da yayınlandı.

SocialBattles adlı uygulamanın çalışma ilkesi oldukça basit.Her bir kullanıcı kendi resimlerini karşılıklı olarak upload ediyor,diğer tüm kullanıcılar ise bu yarışa oylarıyla katılarak kazananı belirliyor ve kullanıcılar skor tablosunda yükselmeyi amaçlıyorlar.

Uygulamayı hazırlayan geliştirici İnstagram’a tam olarak rekabet edecek değil ona alternatif yaratabilecek bir uygulama hazırladıklarını,hedeflerinin İnstagram kullanan kitleden farklı şeyler arayan grubu kendi uygulamalarına çekmeyi amaçladıklarının altını çiziyor.

Şu an itibariyle sadece Apple Store’da olan uygulamanın ne zaman Android platformunda geleceği bilinmiyor.Uygulama ile ilgili videoya buradan ve uygulamayı kurmak isterseniz Apple Store linkine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı